چهارشنبه , اردیبهشت ۱ ۱۴۰۰
تابلو شیک چی بخریم

تابلو شیک چی بخرم

احتمالا شما بهترین مبلمان و فرش را برای خانه خود تهیه کرده اید، اتاق از نور کافی برخوردار است و همه چیز عالی به نظر می رسد اما چیزی کم است. دیوارهای خانه
خالی است و رنگ دیوار به تنهایی نمی تواند حس زندگی را به فضا القا کند.
این یک اشکال رایج در بیشتر خانه هاست ولی ما برای شما بهترین راه حل را آورده ایم و آن چیزی نیست جز استفاده از یک تابلو شیک! فرقی ندارد که فضای خانه یا محل کار شما کوچک یا بزرگ باشد، یک تابلو شیک می تواند در ابعاد مورد نظر شما تغییر کند. علاوه بر این، تابلو ها مدل ها و انواع مختلفی دارند که با توجه به دکوراسیون و سلیقه تان می توانید آن ها را انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا با راه های مختلف تزئین دیوارها آشنا شوید.
قدم اول در انتخاب تابلوی دکوری این است که شما بدانید چه سبکی را از بین سبک های مدرن، قدیمی یا کلاسیک ترجیح میدهید. اگر شما از آن دسته افراد هستید که ذره ای از همه ی این سبک ها را میخواهید باید بدانید که طرح های معاصری وجود دارند که گلچینی از سبک های مختلف هستند و ظاهری درجه یک و شیک به فضای شما می بخشند.

تابلوهای عکس

لمس منحصر به فرد بودن با عکس های دیواری

قاب عکس های دیواری ظاهری منحصر به فرد و شخصی به فضای مورد نظر شما می بخشند. اضافه کردن یک فریم ساده و کلاسیک چوبی، پلاستیکی یا فلزی مشکی به عکس ها باعث می شود که عکس جلوه ای زیبا و برجسته به خود بگیرد بدون آنکه شما تغییری در اصل عکس ایجاد کرده باشید. انتخاب یک پشت زمینه مات که ترجیحا از بین رنگ های مشکی و سفید انتخاب شده باشد به عکس جلوه ای تمیز و کامل می دهد. در آخر هم از عکس زیبای شما با یک قاب شیک و چشم نواز محافظت خواهد شد. مجموعه رتوش امکان سفارش قاب عکس با چاپ را به شما می دهد.

لمس منحصر به فرد بودن با عکس های دیواری

ثبت لحظات زیبا در قاب عکس

نیازی نیست که شما عکاس باشید تا از مناظر زیبا بر روی دیوارهایتان لذت ببرید، بلکه می توانید از عکس های عکاسان حرفه ای استفاده کنید. نکات بسیاری در عکاسی شهری، انتزاعی و طبیعی وجود دارد. شخص پشت دوربین متغییرهای زیادی از جمله میزان نور، بهترین زاویه، زمانبندی و تکنیک های مختلف عکاسی را به کار می گیرد تا بهترین عکس را ثبت کند. این گونه است که یک عکس حرفه ای، داستان های مختلف را در یک لحظه به شکل کاملا منحصر به فرد ثبت می کند.

ثبت لحظات زیبا در قاب عکس

تقابل مدرنیته با خاطرات در عکس چند پانلی

اینجا جایی است که قوه خلاقیت شما خودش را نشان می دهد. ترندی که مدتی است به عنوان تزئینات دیوار مورد استفاده قرار میگیرد. عکس مورد نظر شما بر روی شاسی چاپ میشود و به ۳ تا ۵ قطعه تقسیم میشود و تابلویی شیک و جدید بوجود می آورد. خطوط ظریف و منحنی های عکس مکمل خطوط صاف بین تابلو هاست و عکس شما را به یک تابلو شیک و به روز تبدیل می کند. چاپ عکس روی شاسی، یک تابلو شیک و همه کاره است زیرا عکس ها در اندازه های مختلف برش می خورند و ظاهر لبه دار قطعات عکس صرف نظر از آن که عکس شما چقدر کوچک یا بزرگ باشد، به آن اجازه می دهد تا کارآمد و شیک باشد.

تقابل مدرنیته با خاطرات در عکس چند پانلی

تجربه یک تصویر بی نهایت با چاپ بر روی پارچه بوم

هنگامی که یک عکس بر روی بوم چاپ می شود ظاهری سه بعدی به خود میگیرد و جلوه ای برجسته خواهد داشت. چاپ روی پارچه بوم باعث ایجاد یک بافت زیبا شده و گاهی ظاهری اصیل و قدیمی ایجاد می کند. تلفیق عکاسی و چاپ بر روی پارچه بوم باعث ایجاد حس فضایی بین مدرنیته، سنتی و معاصرمی شود. در این تکنیک عکس بر روی پارچه بوم چاپ می شود و بر روی لبه های قاب بوم حرکت کرده و در پشت قاب محکم منگنه می شود. نتیجه کار یک تابلو شیک و خیره کننده از منظره ای بی نهایت است که گویی به پشت دیوار می رود و تا ابد ادامه دارد.

تجربه یک تصویر بی نهایت با چاپ بر روی پارچه بوم

یک نقاشی گویای هزار حرف است

اگر شما به دنبال ظاهری مدرن برای دیوار ها هستید طبیعی است که تمایل به استفاده از تابلو های عکاسی به جای تابلو های نقاشی داشته باشید اما نباید این گزینه را هم به کلی فراموش کنید. درست مانند عکس، نقاشی هم گویای یک داستان است اما به جای این که این داستان در یک لحظه ثبت شده باشد، ابعاد بیشتری از ضربه قلم مو گرفته تا ترکیب انواع رنگ ها را در بر می گیرد. یک نقاشی می تواند نگاه خیره شما را به خود جلب کند و شما را وادار کند تا با دقت بیشتری به آن نگاه کنید. هر کسی تفسیر خود را از نقاشی دارد و اینگونه شما یک عنصر هیجان انگیز و دست نیافتنی را به فضای مورد نظر خود اضافه می کنید. سبک های مختلفی از اکریلیک و ابرنگ گرفته تا رنگ روغن برای انتخاب وجود دارند و هر کدام از سبک های نقاشی دارای تفاوت های ظریف و خاص خود می باشند.

یک نقاشی گویای هزار حرف است

انواع تابلوی نقاشی

تابلو های نقاشی دارای گوناگونی هستند و هرکدام دارای جذابیتی منحصر به فرد هستند.

نقاشی اکریلیک

این سبک اولین بار در دهه ۱۹۴۰ ایجاد شد، نقاشی اکریلیک ماندگاری فوق العاده ای در حفظ رنگ دارد و حاوی ترکیباتی است که به آن اجازه می دهد در برابر اثرات شدید خورشید و نور ماورای بنفش آن بیشتر از رنگ های روغنی مقاومت کند. این رنگ همچنین سریع تر خشک می شود و این ویژگی باعث می شود تا دیگر عناصر هنری مثل گچ، ذغال یا پاستل به آن اضافه شوند و یک اثر هنری مرکب را خلق کنند. این رنگ به دلیل قابلیت انبساط و انقباض بدون شکافتن، برای مدت بیشتری براق و زیبا می ماند و انتخابی مناسب برای یک تابلو شیک می باشد.

نقاشی اکریلیک

نقاشی رنگ روغن

نقاشی های رنگ روغن با با بازتاب دادن نور از لایه های مختلف روغن به نقاشی عمق می بخشند. این روش همچنین به کار اجازه می دهد تا با ایجاد یک کنتراست بین نور و سایه از جزئیات زیادی بهره مند باشد. نقاشی های رنگ روغن حدود ۶ ماه زمان لازم دارند تا کاملا خشک شوند و در نتیجه کار از دوام و پایداری بالایی برخوردار خواهد بود.

نقاشی رنگ روغن

نقاشی آبرنگ

شفافیت رنگ های آبرنگی به آن درخششی درونی می بخشد که در رنگ های اکریلیک و روغنی دیده نمی شود. نقاشی های آبرنگی همواره در حال تغییر هستند زیرا رنگ آن ها از بازتاب نوری که به صفحه سفید کاغذ می تابد بدست می آید. به عبارتی این نقاشی ها روان و متحرک و پویا هستند و از درون می درخشند.

نقاشی آبرنگ

یکی دیگر از راه های خلاقانه تزئین دیوار استفاده از تابلوهای فلزی و چوبی یا استفاده از نقاشی های دیواری و برچسب های دیواری است.

تابلوهای فلزی

این تابلوها امروزه به سرعت در حال رواج هستند و فروشگاه های بسیاری اقدام به فروش انواع مختلف تابلوهای شیک فلزی با طرح های گوناگون می کنند؛ اما در این بین محبوب ترین آن ها مدل هایی هستند که دارای اشکال نازک و بلند هستند.

تابلو فلزی

تابلوهای چوبی

مردم همواره تلاش می کنند تا بخشی از طبیعت را به درون فضای خانه و محل کار خود بیاورند و به همین علت است که بشر از تنه درخت برای ساختن میز به اشکال گوناگون استفاده کرده است. جدا از تزئینات هنری، مردم حتی سعی کرده اند فقط یک تکه چوب یا شاخه را به گونه ای قرار دهند که محیطی کاملا روستایی و در عین حال جذاب ایجاد کنند. تابلوهای چوبی در انواع طرح ها و اندازه ها به کمک بشر آمده اند تا به این مقصود دست پیدا کنند. شما حتی می توانید دست سازه های خود از حکاکی روی چوب را به عنوان یک تابلو شیک به دیوار اتاق خود اضافه کنید و از آن لذت ببرید.

تابلوهای چوبی

درباره‌ی تیم تولید محتوا عکس رتوش

حتما ببینید

بهترین روش های رتوش عکس

بهترین روش های روتوش عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *