درباره وبسایت عکس رتوش مرجع تخصصی چاپ و تبلیغات ، چاپ عکس و صنعت عکاسی و طراحی

وبسایت عکس رتوش فعالیت خود را از سال 1388 به مدیریت سرکار خانم سحر شفیعی علیایی با همکاری با آتلیه ها و لابراتوارهای عکاسی تهران آغاز کرد.

از همان ابتدا با نگرشی متفاوت و خاص نسبت به رتوش و طراحی و ادیت عکسها و همچنین ارائه کارهای جدید و ژورنالی مورد توجه آتلیه ها و عکاسی های محدوده قرار گرفت و ناشناخته به فعالیت خود ادامه داد.

هرچند که شرکت های دیگری قبلاً در این زمینه پیش قدم بوده اند اما همیشه نوآوری و ایده های خلاق در عکس رتوش موج میزد و هر روزه به تعداد مشتریان این شرکت افزوده میشد.

در سال 91 با شرکت در نمایشگاه صنعت عکاسی و ارائه نمونه کارهای جدید در نمایشگاه مصلی تهران مورد توجه بسیاری از همکاران در شهرستان و شهرهای دیگر قرار گرفت و وسعت همکاری های خود را بیش از پیش افزایش داد.

هم اکنون هم با ارائه شیوه نوین ارائه خدمات به صورت 100% آنلاین گام جدیدی در پیشبرد اهداف برداشته ایم و دیدمان را فقط به همکاران و عکاسی های سراسر کشور محدود نکرده ایم.

بلکه قصد داریم با ارائه خدمات به شما مشتری گرانقدر دید کاریمان را به تک تک مردم ایران زمین معطوف کنیم و خدماتمان را در دستان و دیوار های اتاق شما عزیزان در دور افتاده ترین شهرهای ایران هم ببینیم و از اینکه لبخند رضایت حتی ثانیه ای بر لبان شما عزیزان قرار دهیم به خود میبالیم.

محصولات و خدمات ما :

محصولات ما شامل چاپ عکس و چاپ تبلیغات و فروش انواع تخته شاسی عکس ساده و طرح دار و قاب عکس و گیفت سرمجلسی به صورت تک فروشی و عمده فروشی

و خدمات ما شامل رتوش و طراحی انواع عکس آتلیه ای ، کارت ویزیت بروشور تراکت پوستر ست اداری میباشد.