طراحی آنلاین و چاپ عکس روی لیوان استیل دوجداره درب دار بزرگ سایز

طراحی آنلاین و چاپ عکس روی لیوان استیل دوجداره درب دار

عکس رتوش عکس رتوش

livan-st-6003

جدید

ارتفاع چاپ :7 سانتیمتر
طول چاپ :20.5 سانتیمتر
کیفیت سرامیک لیوان :درجه یک
تکنولوژی چاپ :سابلیمیشن
تخفیف بالای 100 عدد :دارد
تخفبف بالای 10 عدد :دارد

جزییات بیشتر

18,000 تومان

مقدار تخفیف

تعدادتخفیفسود شما از این تعداد
10 10% حداقل 18,000 تومان
100 20% حداقل 360,000 تومان

طراحی و چاپ آنلاین عکس روی لیوان استیل دوجداره درب دار

این نوع لیوان به دلیل جنس استیلی و دوجداره بودن لیوان مقاومی در برابر ضربه و آسیب دیدن می باشد و همچنین یک نکته خوبی که در این لیوان وجود دارد درب دار بودن این لیوان می باشد و زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که شما دوست دارین این لیوان را در اختیار افراد کم سن مانند کودکان یا افراد مسن تر مانن سالمندان قرار دهید . همچنین از آنجایی که این لیوان بسیار ساده هست شما کاربر گرامی می توانید با سفارش چاپ عکسهای شما بر این این لیوانها از سادگی این لیوانها کاسته و این لیوانها را به عنوان یک هدیه زیبا به عزیزانتان بدهید .

همچنین این لیوان ها برای موسسات و شرکتها می تواند یک وسیله مناسب برای نشان دادن تبلیغاتشان باشد و از آنجایی که این لیوانها ماندگاری طولانی دارد باعث می شود شما یک تبلیغات ماندگار در دست مشتریانتان قرار دهید .

نحوه تولید و ساخت این لیوان ها به گونه ایست که با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. این لیوانها به دلیل کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس با تلورانس رنگی بالا را دارا می باشند.قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه و همچنین کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان استیل دوجداره از مزیت هایلیوانهای تبلیغاتی استیل درب دار در وبسایت عکس رتوش می باشد.اگر قصد سفارش چاپ روی لیوان با ماندگاری بالا  به عنوان تبلیغات برند خود را دارید ، می توانید از این محصول استفاده نمایید . 

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

    loader

    * اطلاعات مورد نیاز