چاپ عکس روی لیوان ماگ و فنجان

ماگ یا لیوان طرح دار:

 لیوان طرح دار به عبارتی ماگ  ظرفی است که علاوه بر نوشیدن می تواند به عنوان یک طرح زیبا یا دکور زیبا مورد استفاده قرار گیرد  لیوان ها از جنس شیشه ، پلاستیک ، سرامیک ، کاغذ ، چینی، بلور ، فلز و... می باشند . جنس لیوان ها بر اساس موارد استفاده انتخاب می شود. 

انواع لیوان های چاپی و ماگ  :

لیوان تک رنگ یا ماگ سفید :  این نوع از لیوانها به دلیل ساده بودن بیشتر مورد توجه مشتریان عکس رتوش قرار گرفته است و همچنین برای سازمانها و ارگانها بهترین نوع لیوان چاپی برای تبلیغاتشان می باشد.

لیوان شب تاب :نوع دیگر از لیوانها لیوان های شب تاب بوده است که همانطور که از نامش مشخص است در محیط های تاریک نمایان می شود .

 لیوان جادویی : نام دیگر این لیوان ها حرارتی است که با رسیدن گرما به داخل لیوان ، طرح روی آن تغییر می کند . و شما مشتریان می توانید طرح مناسب خود را به سایت عکس رتوش داده و آن را به صورت لیوان جادویی دریافت نمایید .

 لیوان یخی  شیشه ای : یک نوع دیگر از لیوانها لیوان های یخی می باشد این نام به دلیل جنس لیوان که به صورت شیشه ای مات می باشد که چاپ دلخواه شما بر روی این لیوانها قرار می گیرد.

لیوان پلاستیکی : یکی از بهترین لیوانهای چاپی لیوانهای پلاستیکی است به دلیل جنس آن بیشترین طرفدار خود را در بین کودکان و یا سالمندان دارد و یکی از بهترین پیشنهادات برای این قشر می باشد.

تفاوت در نوع چاپ بر روی لیوان چیست؟

گاهی وقتها شما طرحی را ارسال می کنید که کل لیوان شما را در بر می گیرد در این صورت به این کار تمام چاپ گویند ولی گاهی اوقات شما عکسی دارید که تنها می خواهید این عکس در دو طرف لیوان و کنار دسته ها قرار گیرد و مابقی فضا خالی باشد به این نمونه چاپ دو طرف چاپ گویند . گاهی اوقات بعضی از این سایت ها ی فروش ماگ با توجه به نوع چاپ شما هزینه ماگ شما را متفاوت می کنند اما در سایت عکس رتوش با توجه به نظر شما که تمام چاپ و یا دوطرف چاپ باشد سفارش شما را گرفته و بدون کوچکترین هزینه اضافی سفارش شما را به بهترین نحو آماده و تحویل می دهد .

چاپ عکس روی لیوان چگونه است؟

 برای چاپ عکس بر روی لیوان شما کاربران عزیز تنها نیاز است عکسی که در اختیار دارید که این عکس هم می تواند عکس هایی که در اتلیه ها گرفته باشد و حتی می توانید عکس های که از اینترنت دانلود کرده و یا در کامپیوتر شما ذخیره  شده باشد . برای تیم عکس رتوش ارسال نمایید تا بهترین چاپ بر روی لیوان را برای شما اماده و ارسال نماید . البته تیم عکس رتوش در داخل سایت قسمتی را قرار داده که شما با آپلود عکس خود در داخل سایت می توانید محل قرار گرفتن عکس خود را مشخص کنید و به راحتی خودتان لیوانتان را طراحی کرده و برای ما ارسال نمایید . 

تنها نکته ای که باید توجه کنید کیفیت عکستان می باشد درسته که شما هر عکسی با هر ویژگی را بر روی لیوان می توانید چاپ کنید ولی هر چه کیفیت این عکس ها بهتر باشد عکس واضح تر و لیوان شما زیباتر چاپ می شود و شما کاربر عزیز در صورتی که اطلاعی بابت سنجیدن کیفیت عکس خود ندارید می توانید عکس خود را از طریق تلگرام  سایت عکس رتوش به شماره 09127778024 ارسال نمایید و پس از تایید مناسب بودن عکس خود خوتان مراحل طراحی را انجام دهید و برای چاپ ارسال نمایید .

فیلترهای فعال