چاپ عکس روی پازل سایز A4 120 تکه

چاپ عکس روی پازل مستطیلی

pazel-gh-8009
انتخاب کنید

چاپ پازلی یک چاپ زیبا برای افرادی که تمایل دارند عکسهای خود را به صورت پازل چاپ کنند می باشد .

سفارشی کردن محصول

برای این که بتوانید شخصی سازی خود را به سبد خرید اضافه کنید، فراموش نکنید که آن را ذخیره کنید
  • .png .jpg .gif
  • دلخواه حداکثر 250 کارکتر
سایز چاپ عکس
جنس کاغذ

چاپ عکس پازلی

برای سفارش پازل پس از اینکه عکستان را در قسمت آپلود عکس ، آپلود کردید و سایز مورد نظرتان را انتخاب کردید حال در قسمت توضیحات می توانید روش های مختلف چاپ پازل را با توجه به توضیحات ما را برای چاپ عکس تان انتخاب کنید.

روش اول اینکه پازل شما به صورت قطعات جدا از هم بوده و شما می توانید هر تعداد بار که بخوایید این قطعات جدا شده از هم را به صورت یک پازل یکپارچه در بیاورید و عکستان را به صورت یک پازل زیبا مشاهده کنید و همچنین به عنوان سرگرمی از این پازل زیبا استفاده کنید.

روش دوم به اینصورت هست که عکس شما به صورت پازلی چاپ می شود سپس تیم ما پازل شما را به صورت یکپارچه درمی آورد و به وسیله چسب به کاور پشت کار می چسباند و در آخر برای شما ارسال می شود این روش زمانی مناسب هست که شما تمایل دارید پازل عکستان را به صورت یک چاپ شاسی زیبا به نمایش بگذارید.

حال که با روش های استفاده از پازل آشنا شده اید می توانید در هنگام ثبت سفارش خود در قسمت توضیحات روش و نحوه استفاده را توضیح دهید البته فراموش نکنید که شماره تلگرام 09127778024 برای پشتیبانی و راهنمایی شما به صورت 24 ساعته فعال می باشد و شما می توانید با مشاوره از کارشناسان ما به بهترین نحو سفارشتان را ثبت کنید.

بدون دیدگاه