سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس
سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس
سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس
سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس
سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس
سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 25*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس

چاپ عکس سایز متوسط

CH-m
14٬000 ‎تومان

چاپ عکس در سایزهای متوسط 25*20 ، 30*20 ، 40 *30 ، 30*45 با درجه کیفیت بالا و ضمانت ده ساله

در صورتی که قصد مشاهده تمامی سایزهای استاندارد موجود را دارید به صفحه  چاپ عکس فوری مراجعه کنید.

سایز چاپ عکس
جنس کاغذ
درجه کیفیت چاپ

چاپ عکس در سایزهای متوسط

چاپ عکس متوسط 20 در 25 سانتیمتر چیست

سایز چاپ عکس 20 در 25 یک پله بزرگتر از سایز 16 در 21 میباشد و به عنوان سایز بزرگتر از این سایز شناخته میشود.بیشتر افرادی که این سایز را انتخاب میکنند هدفشان از انتخاب این سایز ، چاپ عکس برای عکس های کلوزآپ یا چهره است.همچنین به دلیل اینکه این سایز به ابعاد مربع بیشتر شبیه است مورد استقبال افرادی قرار میگیرد که دوستدارعکس مربع شکل هستند زیرا بیشترسایزهای استاندارد چاپ عکس ابعادشان به گونه ای است که به شکل مستطیل می باشد. گاهی اوقات کاربران ما دوست دارند در منزل خود دیوار یادگاری داشته باشند ( دیواری که در آن عکس ها چاپ و شاسی شده وبه ترتیب در کنار هم قرار می گیرد ) این سایز ، سایزی مناسب برای زمانی است که شما قصد همچین کاری را دارید چون کادر این عکس نه زیاد بزرگ و نه زیاد کوچک است و یک کادر مناسب برای عکس های شاسی دار شما بر روی دیوار یادگاریتون می باشد .

همچنین افرادی که تمایل دارند عکس های بزرگتری در آلبوم خود استفاده کنند سایز 20*25 بزرگترین سایز آلبومی تک برگ بازار می باشد پس این کادر مناسب ترین کادر برای این گونه افراد می باشد اگر شما هم قصد سفارش چاپ عکس با ابعاد 20 در 25 سانتی متر را دارید و عکس خود را به گونه ای مناسب این سایز میدانید به راحتی عکس خود را آپلود کنید ، از ابزار طراحی استفاده کنید و سفارش خود را تکمیل فرمائید

اگر فرصت و یا حوصله ثبت سفارش آنلاین را ندارید با شماره های ما تماس بگیرید تا با بهترین و راحت ترین روش عملیات سفارش شما را ثبت کرده و ارائه دهیم .

چاپ عکس متوسط 20 در 30 سانتیمتر چیست

سایز چاپ عکس 20 در 30 یکی از پر فروش ترین سایزهای استاندارد چاپ عکس میباشد.عموم افراد این سایز را برای قاب یا تخته شاسی ام دی اف سفارش میدهند زیرا عملاً آلبوم یا شیوه نگهداری بهتری برای این سایزها وجود ندارد. این سایز تقریبا اندازه یک برگه A4 می باشد .

یکی از بهترین راهکارهایی که برای نگهداری این سایزها بدون قاب یا شاسی وجود دارد ، سفارش آلبوم های دیجیتال یا فتوبوک است.به طور مثال اگر شما تعداد زیادی عکس دارید که میخواهید در یک مجموعه روی این سایز چاپ کنید میتوانید آلبوم دیجیتال یا فتوبوک سایز 20 در 30 سانتی متر را سفارش دهید.

آیا چاپ عکس در سایز 20*30 سانت با چاپ عکس روی کاغذ a4 متفاوت است؟

در جواب این سوال باید بگوییم فراموش نکنید که چاپ روی کاغذ A4 اساسا با چاپ روی کاغذ عکاسی متفاوت است چرا که کاغذهای عکاسی ضخیم هستند و از جنس عکس میباشند.این کاغذ ها حساس به نورند و فقط با دستگاه های مخصوص چند صد میلیونی و با دارو چاپ پذیرند و با جوهر چاپ نمیشوند. حال آنکه کاغذ های معمول A4 فقط یک برگه کاغذ است که با هر دستگاه معمولی قابلیت چاپ دارد و ماندگاری و ضد آبی و کیفیت پس از چاپ ندارد

اما سایز کاغذ A4 حدودا 24 در 30 سانت است که با قطع سایز 20 در 30 سانت چاپ عکاسی بسیار نزدیک است و به همین جهت بسیاری آن را اشتباها سایز A4 تلقی میکنند.

چاپ عکس متوسط 30 در 40 سانتیمتر چیست

سایز عکس 30 در 40 یکی از بهترین و ایده آل ترین سایزها جهت سفارش چاپ عکس و چاپ شاسی میباشد زیرا نه بسیار بزرگ است و نه بسیار کوچک و کاملا مستطیل شکل می باشد .

زمانی که شما عکسی دارید که در آن بیش از دو نفر قرار دارد و یا عکس تک نفره و لی به صورت کلوز آپ (کادر بسته ) عکاسی شده است و یا زمانی که می خواهید در عکستان جزییات عکس خود را بیشتر نمایان کنید .تمامی این گونه عکس ها باید  کادرچاپ و شاسی شما کمی بزرکتر از اندازه های نرمال باشد .

سایز 30*40 کوچکترین سایز چاپ و شاسی است که می توانید عکسهای که با شرایطی که ذکر کردیم را چاپ و شاسی کنید . سایز 30*40 به خوبی می تواند عکسهای با این ویژگی را نمایان کند . همچنین  اگر شما قصد دارید برای نمونه کار های گالری و یا شرکت خود این سایز را سفارش بدهید توصیه ما به شما سفارش چاپ عکس متالیک روی تخته شاسی  در این سایز است که بسیار مورد پسند گالری ها و شرکت هایی است که قصد معرفی و نمایش نمونه کارهای هنری خود را دارند البته فراموش نکنید که چاپ متالیک بسیار پر زرق و برق است و مناسب محیط های پر نور نیست. البته گاهی اوقاب بعضی از مشتریان تمایل دارند که از چاپی با کیفیت بالاتری استفاده نمایند که در این صورت ما چاپ سیلک را به دلیل نوع کاغذ در این ابعاد به آنها پیشنهاد می دهیم .

چاپ عکس متوسط 45 در 30 سانتیمتر چیست

سایز عکس 30 در 45 یکی از بهترین و ایده آل ترین سایزها جهت سفارش چاپ عکس بر روی شاسی میباشد زیرا نه بسیار بزرگ است و نه کوچک. سایز چاپ عکس 30*45 با اختلافی 5 سانتی متری بزرگتر از سایز 30*40 میباشد و مناسب عکس های دو نفره و یا خانوادگی نیز میباشدو جزئیات چهره ها نیز به خوبی قابل مشاهده خواهد بود شاید در نگاه اول پیش خود بگویید تفاوت 5 سانتی چندان تفاوت قابل توجهی بین این سایز چاپ و سایز قبلی نخواهد بود اما این نکته را در نظر بگیرید که بسیاری از عکس ها که نسبتی نزدیک به 16 به 9 دارند ، مانند عکس های گوشی آیفون دقیقا مناسب چاپ در این سایز میان رده میباشند و از طول عکس پس از چاپ مقدار زیادی کاسته نخواهد شد.

اگر شما نیز عکسی دارید که کمی طویل تر از حالت معمول است و قصد چاپ آن را دارید میتوانید از این سایز استفاده کنید . به هر حال سایز 30*45 تفاوت چندانی با سایز 30*40 ندارد و تنها زمانی که تمایل دارید کار خود را مستطیل تر دریافت کنید از این سایز استفاده کنید .

عکس رتوش
بدون دیدگاه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: