گیفت MDF تا شو قلبی 10x15 بزرگ سایز

گیفت چوبی تا شو قلبی

عکس رتوش عکس رتوش

جدید

گیفت چوبی تاشو قلبی بسیار زیبا برای هدیه دادن در مجالس و مهمانی ها

جزییات بیشتر

موجود

4,950 تومان

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 10

اطلاعات بیشتر

اگر قصد دارید در مجالس و میهمانی های خود عکسی را به یادگار به مهمانان خود هدیه دهید بهترین روش گیفت های سر مجلسی می باشد .

هدیه هایی که به مهمانان خود میدهید قطعاً باید خاص و متفاوت باشد و در عین حال ماندگاری بالا نیز داشته باشد.

شرکت عکس رتوش با جدیدترین تکنولوژی های طراحی و برش کاری لیزری سعی بر این داشته بهترین نوع گیفت و یا همان هدیه های سرمجلسی را به مشتریانش ارائه دهد.

همچنین لازم به ذکر است شما میتوانید این شاسی های نقلی و کوچک را برای استفاده شخصی خام سفارش دهید و از بخش سفارش چاپ به تعداد شاسی های خریداری شده عکس های مختلف خود را برای ما بفرستید تا چاپ کنیم و سپس روی شاسی ها برایتان بچسبانیم. و یا میتوانید که کلاً شاسی ها را خام سفارش دهید و اگر آتلیه دار و یا مغازه دار هستید جداگانه به مشتریان خود ارائه کنید.

حتی بسیاری از مشتریان عکس رتوش مدرسه ها و جشن های خودمانی و تولدهاست که بنا به نیازشان مشاوره میگیرند و این محصولات زیبا را ثبت سفارش میکنند.

سفارشی کردن محصول

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.
فرمتهای مجاز فایل: GIF، JPG و PNG

loader

* اطلاعات مورد نیاز

Reviews

نوشتن نقد و نظر

Brand

ما در عکس رتوش ضمن ارائه خدمات رتوش و طراحی عکس آتلیه و آلبوم دیجیتال از ابتدا ، چند سالی است که حیطه فعالیت خود را گسترش داده ایم و در زمینه چاپ عکس آنلاین با بهترین کیفیت و مواد اولیه و همچنین ارائه جدیدترین محصولات شاسی طرح دار و لیت های سرمجلسی فعالیت میکنیم.