سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 40*30 با امکان طراحی آنلاین روی عکس بزرگ سایز

چاپ عکس در سایز 40*30 با امکان طراحی آنلاین

عکس رتوش عکس رتوش

جدید

مناسب :عکس های آتلیه ای
جنس کاغذ :4 مدل کاغذ مختلف
سایز دقیق پس از چاپ :30 * 40 سانتیمتر
شرایط ویژه برای عکاسی ها و آتلیه ها :دارد check.png(تماس بگیرید)call-us.png
ارسال به شهرستان :داردcheck.png
سایزحدودی پس از چاپ و شاسی :29.5*39.5 سانتیمتر

جزییات بیشتر

11,700 تومان

اطلاعات بیشتر

چاپ عکس آنلاین در سایز 40*30 سانتیمتر با امکان طراحی آنلاین و کیفیت چاپ کم نظیر روی انواع کاغذهای عکاسی مات ، سیلک و متالیک

اطلاعات بیشتر پیرامون چاپ عکس در سایز استاندارد 40*30

سایز عکس 30 در 40 یکی از بهترین و ایده آل ترین سایزها جهت سفارش چاپ عکس و شاسی میباشد زیرا نه بسیار بزرگ است و نه بسیار کوچک .سایز چاپ عکس 30*40 همچنین مناسب عکس های دو نفره و یا خانوادگی نیز میباشدو جزئیات چهره ها نیز به خوبی قابل مشاهده خواهد بود.

اگر شما قصد دارید برای نمونه کار های گالری و یا شرکت خود این سایز را سفارش بدهید توصیه ما به شما سفارش چاپ عکس متالیک روی تخته شاسی است که بسیار مورد پسند گالری ها و شرکت هایی است که قصد معرفی و نمایش نمونه کارهای هنری خود را دارند البته فراموش نکنید که چاپ متالیک بسیار پر زرق و برق است و مناسب محیط های پر نور نیست. البته گاهی اوقاب بعضی از مشتریان تمایل دارند که از چاپی با کیفیت بالاتری استفاده نمایند که در این صورت ما چاپ سیلک را به دلیل نوع کاغذ در این ابعاد به آنها پیشنهاد می دهیم .

سفارشی کردن محصول

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

  loader

  * اطلاعات مورد نیاز

  Reviews

  نوشتن نقد و نظر

  Brand

  ما در عکس رتوش ضمن ارائه خدمات رتوش و طراحی عکس آتلیه و آلبوم دیجیتال از ابتدا ، چند سالی است که حیطه فعالیت خود را گسترش داده ایم و در زمینه چاپ عکس آنلاین با بهترین کیفیت و مواد اولیه و همچنین ارائه جدیدترین محصولات شاسی طرح دار و لیت های سرمجلسی فعالیت میکنیم.