سفارش آنلاین چاپ عکس سایز 30*20 با امکان طراحی آنلاین روی عکس بزرگ سایز

چاپ عکس در سایز 30*20 با امکان طراحی آنلاین

1 نقد و نظر(ها)
عکس رتوش عکس رتوش

جدید

مناسب :عکس های آتلیه ای
جنس کاغذ :4 مدل کاغذ مختلف
سایز دقیق پس از چاپ :20 * 30 سانتیمتر
شرایط ویژه برای عکاسی ها و آتلیه ها :دارد check.png(تماس بگیرید)call-us.png
ارسال به شهرستان :داردcheck.png
سایزحدودی پس از چاپ و شاسی :19.5*29.5 سانتیمتر

جزییات بیشتر

5,850 تومان

اطلاعات بیشتر

چاپ عکس در ابعاد 30*20 سانت با امکان طراحی آنلاین و کیفیت چاپ عالی روی انواع کاغذهای عکاسی لاستر سیلک و متالیک

سایز چاپ عکس 20 در 30 یکی از پر فروش ترین سایزهای استاندارد چاپ عکس میباشد.عموم افراد این سایز را برای قاب یا تخته شاسی ام دی اف سفارش میدهند زیرا عملاً آلبوم یا شیوه نگهداری بهتری برای این سایزها وجود ندارد. این سایز تقریبا اندازه یک برگه A4 می باشد .

یکی از بهترین راهکارهایی که برای نگهداری این سایزها بدون قاب یا شاسی وجود دارد ، سفارش آلبوم های دیجیتال یا فتوبوک است.به طور مثال اگر شما تعداد زیادی عکس دارید که میخواهید در یک مجموعه روی این سایز چاپ کنید میتوانید آلبوم دیجیتال یا فتوبوک سایز 20 در 30 سانتی متر را سفارش دهید.

آیا چاپ عکس در سایز 20*30 سانت با چاپ عکس روی کاغذ a4 متفاوت است؟

در جواب این سوال باید بگوییم فراموش نکنید که چاپ روی کاغذ A4 اساسا با چاپ روی کاغذ عکاسی متفاوت است چرا که کاغذهای عکاسی ضخیم هستند و از جنس عکس میباشند.این کاغذ ها حساس به نورند و فقط با دستگاه های مخصوص چند صد میلیونی و با دارو چاپ پذیرند و با جوهر چاپ نمیشوند. حال آنکه کاغذ های معمول A4 فقط یک برگه کاغذ است که با هر دستگاه معمولی قابلیت چاپ دارد و ماندگاری و ضد آبی و کیفیت پس از چاپ ندارد

اما سایز کاغذ A4 حدودا 24 در 30 سانت است که با قطع سایز 20 در 30 سانت چاپ عکاسی بسیار نزدیک است و به همین جهت بسیاری آن را اشتباها سایز A4 تلقی میکنند.

Reviews

رتبه 
1397-04-18

طراحی عکس آنلاین

سلام چرا ابزارهای طراحی روی عکستون اینقدر کمه پس
من میخوام برای پسرم عکس چاپ کنم کاش طرح کارتونی پسرونه مثل بن تن هم داشتید

    بررسی خود را بنویسید! !

    نوشتن نقد و نظر

    Brand

    ما در عکس رتوش ضمن ارائه خدمات رتوش و طراحی عکس آتلیه و آلبوم دیجیتال از ابتدا ، چند سالی است که حیطه فعالیت خود را گسترش داده ایم و در زمینه چاپ عکس آنلاین با بهترین کیفیت و مواد اولیه و همچنین ارائه جدیدترین محصولات شاسی طرح دار و لیت های سرمجلسی فعالیت میکنیم.