شاسی طرح دار

تخته شاسی طرح دار چیست و چرا عکس رتوش بهترین تولیدکننده در ایران است

شاسی های طرح دار در واقع نوعی زیبا تر از شاسی های ساده می باشد . از انجایی که همه ما تمایل داریم عکس های خود را به عنوان یک خاطره زیبا از کسانی که دوست شان داریم داشته باشیم و می توانیم این عکس ها را برای تزیین منزل و محل کار و دیگر محیط ها استفاده نماییم.

تیم عکس رتوش شاسی های جدیدی تولید کرده که بسیار متفاوت تر و زیباتر از شاسی های ساده و سنتی بوده بنام شاسی طرح دار، این شاسی های طرح دار به دلیل نوع طراحی که دارند نه تنها عکس شما بلکه محیطی که از این قاب استفاده می کنید را زیبا تر نشان می دهد چون خود این تخته شاسی ها یک دکور بسیار زیبا ومجلل محسوب میشود.

مواد تشکیل دهنده شاسی عکس طرح دار MDF ، چوب، پلکسی و طرح چوب  می باشد. شاسی عکس طرح جدید همانطور که از نامش پیداست دارای طرح های متنوع می باشد. بنابر این مانند شاسی ساده نمی توان عکس را به صورت چهارگوش طراحی و بر روی آن چسباند. که این گزینه باعث امتیاز بیشتر این شاسی ها بوده چون می تواند به صورت گرد ، چند ضلعی و یا اشکال متفاوتی باشد ولی از انجایی که این خود مشکلی برای چاپ و شاسی دارد برای حل این مشکل، به کمک نرم افزار ها و سخت افزار های لازم، روشهایی ابداع شده است تا قرار گیری عکس را بر روی این شاسی ها دکوراتیو آسان نماید . 

سوالی که برای کاربران ما پیش آمده این است که آیا می توانند شاسی خام را جدا خریداری نمایید و سپس عکس را چاپ کرده و بر روی شاسی نصب نمایند ؟ 

جوابی که ما به این مشتریان می دهیم این است که این شاسی های طرح دار از آنجایی که بسیار ظریف کار شده است و به عنوان ، شاسی دکوراتیو استفاده می شود هر چه زیباتر جلوه بیشتری دارد به همین دلیل این شاسی ها به صورت عمده تولید نمی شود بلکه با هر سفارش مختص همان مشتری چاپ شاسی تولید می شود وهمزمان که شاسی طرح دار شما برش می خورد عکس چاپ شده شما هم برش می خورد . به وسیله همان دستگاه لیزری که شاسی طرح دار شما برش خورده به همین دلیل است که پس از قرار دادن عکس روی شاسی بسیار تمیز و زیبا تر می باشد .

ولی زمانی که این عکس و شاسی به صورت مجزا آماده شود دیگر این تمیزی را نخواهد داشت و جلوه شاسی شما را کم می کند به همین دلیل ما به کاربران خود توصیه نمی کنیم که شاسی را به صورت خام سفارش دهند اما اگر کسی باز هم تمایل به انجام این کار داشت ما همچنان شاسی طرح دار خام هم در اختیار این مشتریان قرار می دهیم .

مجموعه عکس رتوش ابداع کننده این سبک از شاسی های دکوراتیو نیست و این سبک اولین بار توسط شرکت الماس دیتا در ایران ابداع و تولید شد ولی از آنجایی که متاسفانه در کشور ما قوانین کپی رایت به درستی لحاظ نمی شود افراد سودجو با کپی کاری و کم کاری و استفاده از ابزار و متریال نامرغوب رشد چشمگیر محصولات این شرکت را در ایران پایمال کردند و در حال حاضر این شرکت در ایران فعال نمی باشد.با توجه به خلاء و نیاز بازار به عرضه شاسی طرح دار یا شاسی دکوراتیو باکیفیت ، مجموعه عکس رتوش در کنار خدمات خود (پس از کناره گیری شرکت الماس دیتا و نرم افزار دالاهو ) اقدام به تولید این تخته شاسی ها برای مشتریان میکند و ما سعی داریم بالاترین کیفیت را در ارائه این محصولات به مشتریان  خود داشته باشیم.

از آنجایی که خیلی از مشتریان ما تمایل دارند قبل از چاپ عکس، عکسشان را بر روی شاسی طرح دار انتخاب شده ببینند تیم عکس رتوش نرم افزاری طراحی کرده است که با دانلود کردن این نرم افزار بر روی کامپیوتر خود می توانید تمامی طرح ها را یک جا مشاهده نمایید . پس از انتخاب شاسی طرح دار خود و قرار دادن عکس در داخل نرم افزار امکاناتی همچون بزرگ و کوچک کردن ، چرخاندن ، آینه کردن شاسی ، قرار دادن لوگو برای عکاسی ها و شرکتها را برای شما فراهم می کند و از انجایی که این نرم افزار به صورت سه بعدی طراحی شده است شما پس از اتمام کار می توانید شاسی خود را از تمامی زوایا در داخل نرم افزار عکس رتوش مشاهده کنید وهمچنین با نگه داشتن کلید shift+g در پایین نرم افزار شما می توانید تمامی سایز های موجود این شاسی طرح دار را مشاهده کنید و همچنین با انتخاب انواع کاغذ چاپ عکس که در گوشه سمت راست نرم افزار عکس رتوش قرار دارد ،  بر حسب نوع کاغذ و سایز چاپ انتخاب شده در پایین صفحه به همراه سایز، قیمت ها را هم مشاهده کنید تنها فراموش نکنید که قبل از تمامی این کارها از مجموعه عکس رتوش در مورد تنطیمات نرم افزار سوال بفرمایید که این تنطیمات قیمت های به روز شده را به شما نشان می دهد .

برای دانلود کردن این نرم افزار می توانید در تلگرام به شماره 09127778024 پیام دهید تا تیم پشتیبانی عکس رتوش نرم افزار را برای شما ارسال کند و سپس به صورت انلاین شما را راهنمایی کند 

قیمت چاپ و سفارش شاسی طرح دار

به دلیل این که شاسی های طرح دار از تکه های مختلف و همچنین با ظرافت و دقت توسط دستگاههای پیشرفته برش تولید می شود معمولا از تخته شاسی های ساده گرانتر اما خب بسیار زیباتر هم هست که البته بسته به ابعاد شاسی طرح دار و جنس مواد اولیه درشاسی های مختلف متفاوت خواهد بود. با این حال تیم عکس رتوش با توجه به میزان درخواست مشتریان و همکاران در این زمینه تمام تلاش خود را کرده تا با کمترین هزینه این شاسی های طرح دار و دکوراتیو را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

فیلترهای فعال